תקנון זה מסכם התקשרות במסגרת שימוש באתר http://dateland.co.il (להלן "האתר" או "אתר הכרויות" או "שירות הכרויות") בין מפעילת האתר (חברת דאבלטק בע"מ, להלן "מפעילת השירות") לבין הלקוח (להלן "הלקוח/המשתמש"). הרשמתו של הלקוח באתר מאשרת את הסכמתו עם התקנון.

לקוח המצטרף לשירות ההכרויות:
1.1 מתחייב שהוא מעל גיל 18.
1.2 קרא והסכים עם תנאי התקנון.
1.3 אחראי באופן אישי על תוכן הנתונים שהוא מפרסם באתר, על פרטיות ושמירת הנתונים הנחוצים להרשמתו לשירות ההודעות.
1.4 מבין שהאתר יכול להכיל תוכן המיועד רק ללקוחות מעל גיל 18.
1.5 מתחייב לעשות שימוש בשירות ההודעות כחוק.
1.6 מתחייב לא לפרסם בפומבי כתובות דואר אלקטרוני, מספרי טלפון, קישורים ושאר פרטי קשר.
1.7 מתחייב לא להשתמש במילות גנאי, קללות, עלבונות, דברי פורנוגרפיה, דברי אימה, טרור או אלימות וכל דבר אחר שלא כחוק.
1.8 מתחייב לא להטריד משתמשים אחרים, לא להציק ולא לנסות לחדש את הקשר במידה ולקוחות אחרים לא מעונינים בכך, לא לשדך.
1.9 מתחייב לא לעשות שום עסקאות בלי הסכמתה של מפעילת השירות, לא להציע לעשות עסקאות עבודה או שירותים, לא להשתמש באתר כאמצעי פרסום או דברי פרופגנדה.
1.10 מוסר למפעילת השירות בלעדיות לפרסום, חידוש ושינוי נתונים המועלים ע"י לקוח לאתר או מסורים בכל דרך אנלוגית אחרת, כך שלכל אחד יש גישה אליהם באופן אינטראקטיבי בכל זמן נתון ומכל מקום (זכות לפרסום פומבי).

מפעילת השירות שומרת לעצמה זכות:
2.1 לבצע שינוים באתר.
2.2 לספק שירותים בחינם ובתשלום ללקוחות (להלן "שירותים")
2.3 להכניס שינויים בתקנון האתר ובשירותי האתר (לרבות תוקפם ומחירם) באופן חד-צדדי וללא מתן התראה מוקדמת למשתמשי האתר. 
2.4 לבצע או לבצע שינויים בפרטים שנמסרו ע"י לקוח במידה והם לא עונים לדרישות התקנון, גורמים לנזק (ישיר או עקיף) למפעילת השירות או לצד השלישי.
2.5 לעשות שימוש בפרטי הלקוח ובדברים שנמסרו ע"י הלקוח למפעילת השירות וניתנים לצפייה פומבית (וזאת למטרת פרסום או מסירת נתונים לאתרים חיצוניים (צד ג') ללא התראה מראש).
2.6 לעשות שימוש בפרטי לקוח ובדברים המסורים ע"י לקוח למפעילת השירות ונמצאים בצפייה פומבית למטרת פרסום או מסירת נתונים לאתרים חיצוניים (צד ג') ללא התרעה מראש.

מפעילת השירות לא אחראית:
3.1 על גרימת כל נזק או איבוד מידע שנוצר עקב שימוש בשירות ההודעות, בין היתר בשימוש בתקשורת סלולרית או בטלקומוניקציות אחרות.
3.2 על אמינות, תוכן ודיוק נתונים המפורסמים ע"י משתמש.
3.3 על הפרעת זכויות היוצרים או כל זכות אחרת של צד שלישי דרך פרסום מידע באתר הלא תואם לחוק ע"י משתמש או מסירת מידע למפעילת השירות בכל דרך אחרת.
3.4 מפעילת השירות לא יכולה להתחייב שלקוח יקבל תשובה להודעות, שהוא/היא שולח/ת באתר למשתמשים אחרים.

שרותים בתשלום:
ההרשמה באתר הינה בחינם ולא נגבה תשלום על יצירת פרופיל. ישנם כמה שרותים בתשלום כגון: הקפצת פרופיל בתוצאות החיפוש, הדגשת פרופיל, שליחת מתנות וירטואליות, מנוי להתכתבות ללא הגבלה (שכולל חידוש אוטומטי בחלק מדרכי תשלום) ועוד. ישנו מגוון דרכים לבצע תשלום ועל משתמש לבחור בשיטה שהכי מתאימה לו: כרטיס אשראי, פאי פאל, העברה בנקאית או הפקדה, תשלום באמצעות שיחת טלפון (שירות פיי קול) וכעוד. החברה שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את עלות המנוי מעת לעת. לעדכונים האלה אין כח רטרואקטיבי, כלומר לקוחות שרכשו מנוי לפני שינוי מחירים ימשיכו לשלם ע"פ אותם תעריפים שהיו בזמן הרכישה.

ביטול השרות ו/או מחיקת כרטיס:
במידה והמשתמש מעוניין להפסיק את המנוי במהלך תקופת ההתקשרות, ניתן לעשות זאת באחת מהדרכים הבאות:

4.1 להכנס לפרופיל האישי באתר, לדף ה"הגדרות" ולהפסיק את חידושו האוטומטי העתידי של התשלום (אם התשלום בוצע באמצעות כרטיס האשראי).
4.2 אם התשלום נעשה בעזרת פייפאל וקיים חידושו האוטומטי של התשלום, ניתן לבטלו בכל עת באתר של פייפאל עצמו. 
4.3 אם התשלום בוצע דרך חנות האפליקציות של גוגל, ניתן לבטל את חידושו האוטומטי העתידי של התשלום בחנות האפליקציות עצמה, דרך חשבון אישי - הסטוריית הרכישות.
4.4 אם רכישת המנוי בוצעה דרך Appstore, באפשרותך לבטל את חידושו של התשלום בחנות האפליקציות שלך ב-Appstore שלך בלבד.
4.5 על מנת לבטל את השירות ניתן ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו ולבקש להפסיק את המנוי ו/או לחילופין, למחוק את הכרטיס מהאתר, או לבטל כאמור את חידושו העתידי של התשלום בגין המנוי. למען הסר ספק יודגש כי במקרה והמנוי שולם דרך ה-Appstore, ניתן לבטל את השירות (ו/או את חידושו העתידי של התשלום) דרך חנות האפליקציות Appstore בלבד.

על פי הוראות הדין, הביטול ייכנס לתוקפו בתוך 3 ימי עסקים מקבלת הודעת הביטול.

מדניות ההחזרים:
5.1 לא יבוצע החזר ו/או הזיכוי לרוכש מנוי אשר המנוי שלו הופסק עקב הפרת תנאי השימוש של האתר.
5.2 בכפוף לחוק הגנת הצרכן התשמ"א - 1981 (להלן - החוק) תוספת (תקנה 2) 18), זכאי הצרכן לבטל עסקה בתוך 14 ימים מיום עשיית העסקה ולקבל החזר או זיכוי כספי מלא, אך ורק אם לא נעשה שימוש במנוי (לא הייתה התכתבות דרך האתר ולא נקראו הודעות) במקרה אם היה כבר שימוש במנוי, זכאי הצרכן לעדכן את העסקה (בכפוף לחוק ואם הדבר אינו נוגד את כללי החברה). בתוך 14 ימים מיום עשיית העסקה ואולי לקבל החזר או זיכוי כספי יחסי (בכפוף לחוק ואם הדבר אינו נוגד את כללי החברה).

מדניות המשלוחים
המנוי באתר ושרותים נוספים הינם שרותים וירטואליים ולכן אין צורך במשלוח פיזי. ברגע רכישה מוצלחת באמצעות כרטיס אשראי, פאי פאל, שיחת טלפון או סמס הם מסופקים מיידית. כאשר התשלום נעשה בעזרת העברה בנקאית או הפקדה לחשבון, המנוי יופעל תוך 2 ימי עסקים מרגע קבלת אסמכתא עם פרטים מזהים נכונים.

סמכות שיפוט
כל עניין הנוגע לשימוש בשירות האתר יהיה כפוף לדין הישראלי, ללא כללי ברירת הדין שלו ויהיה נתון לסמכותם הבלעדית של בתי המשפט המוסמכים בחיפה ולא תהיה סמכות לכל בית משפט אחר בעניין זה.